Prima pagina

Forum Fotomozaic / Caut studio

Forum Fotomozaic

You are not logged in.

#1 16-08-2008 09:15:48

Geamba
Turist japonez
Registered: 08-03-2008
Posts: 82

Caut studio

- Buna ziua! Ma numesc Andrei Geambasu, sunt un fotograf amator, ma ocup de fotografie de 2 ani si jumatate, la inceput de drum, dar foarte hotarat, in sensul ca-mi vad foarte bine tinta, stiu ce vreau! Caut sa ma initiez si sa sa ma stabilesc in domeniul fotografiei. Vreau sa ma ocup pe viitor de aceasta, ca mai mult decat un hobby, fara sa ajung sa nu am dupa ce bea apa,asa cum mi se tot spune. Cu alte cuvinte, vreau sa fac cariera din fotografie, si am nevoie de ajutor, de practica, "munca in teren ", ca sa capat experienta, si sa strang banii necesari sustinerii unor cursuri.
- Sunt ambitios si de aceea toti cei care au de gand sa-mi zica " nu copile... ( cine stie ce )... " nu au decat sa zica, nu garantez ca ii si ascult, fara a fi rau intentionat, atat timp cat altii reusesc, o sa ma zbat si eu sa fac la fel.
- Ideea nu se pune, daca ce vreau eu sa fac, se merita sau nu, ideea este daca cineva poate sa ma ajute, sa-mi cultiv ambitia si dorinta de a face mai mult decat sa ridic din umeri.

Multumesc anticipat, Andrei.

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson