Prima pagina

Forum Fotomozaic / Tema de studiu Nr.18 - Re-nastere

Forum Fotomozaic

You are not logged in.

#26 20-04-2012 16:03:23

Bodhi
&nbsp
From: Bucuresti Romania
Registered: 07-12-2006
Posts: 1366

Re: Tema de studiu Nr.18 - Re-nastere

Adela, eu de exemplu am ignorat de la bun inceput cratima.
Eu ma asteptam la renastere in sensul pe care l-ai expus si tu cand ai eliminat cratima.
Daca cratima e pusa acolo e pentru ca asa am copiat denumirea temei dintr-un mail.
Cred ca un slash pus acolo era mai sugestiv, cel putin pentru mine. In situatia asta stiam clar ca am dat libertate de alegere vis-a-vis de nastere sau renastere.

Anyways, asa cum am spus si mai sus incadrarea in tema asa cum am vazut-o eu, nu a mai contat in selectia seriei castigatoare.

Offline

 

#27 20-04-2012 19:22:47

adelarusu
Posesor de trepied
From: Oradea
Registered: 09-12-2009
Posts: 126
Website

Re: Tema de studiu Nr.18 - Re-nastere

.

Last edited by adelarusu (28-04-2012 11:31:13)

Offline

 

#28 20-04-2012 20:19:49

Bodhi
&nbsp
From: Bucuresti Romania
Registered: 07-12-2006
Posts: 1366

Re: Tema de studiu Nr.18 - Re-nastere

adelarusu wrote:

Cratima sau slash e acelasi inteles! Daca ai copiat denumirea temei dintr-un email asta nu e scuza!
La alte teme ai dat exemplificare din DEX...acum si eu am luat-o exact cum ai scris tema!

Nu e o scuza din partea mea dar nu e corect..esti totusi moderator!
Poate pe viitor pentru cei care mai participa la teme ar fi mai corect din partea voastra sa fiti coerenti in ceea ce priveste tema acolo unde poate fi dublu inteles si voi asteptati altceva !

adelarusu, de ce ma faci sa-mi para rau ca am raspuns la completarea ta?
Sincer, am zis ca meriti acest lucru. Insa vehementa cu care imi raspunzi ma face sa ma indoiesc ca a meritat sa ma obosesc sa raspund la mesajul tau.

Daca vrei tot pe acelasi ton de sinceritate, nu te-ai incadrat in tema. Punct.
Am incercat sa fiu flexibil, imbunator chiar.
Am tratat tema ta asa cum am tratat-o si pe a lui Alin, care a si castigat.
Vorbim de DEX? Nu imi aduc aminte cand am dat definitii din DEX. In fine, daca e sa cauti in DEX, cauta pe dexonline si vei vedea ca re-nastere nu are definitie.

Temele, daca nu stii, se propun de toti cei implicati in organizarea concursului. Abia dupa ce ajungem la un numitor comun se naste noua tema.
Si sa stii ca nu ne gandim la capcane cand dam temele... capcane de genul in care crezi tu acum ca ai picat.

Iar zic si iar ma intorc... Intr-un concurs de fotografie concureaza fotografii, nu fotografi!

Te astept la tema "Astenie". Uimeste-ma si transmite-mi un mesaj asa cum il astept eu.

PS: te rog, nu ma numi moderator pana nu stii cu ce anume ma ocup eu aici.

Offline

 

#29 23-04-2012 09:50:48

docman2
nebunu furios
Registered: 06-12-2006
Posts: 1037
Website

Re: Tema de studiu Nr.18 - Re-nastere

Hello,

am si eu o rugaminte generala: daca sunteti suparati, daca aveti o nelamurire, ramaneti va rog eu mult <simpatici>.
Nu e capat de lume, nu e capat de planeta, nu e nevoie sa exclamam la fiecare fraza, sa ne enervam sau sa facem o criza de nervi in public.

Pot fi si extrem de <ne-simpatic> daca cineva nu intelege de bunavoie.

Sper ca am fost suficient de clar.

Iar ca titlu personal, de cel care se ocupa de premii si de intretinerea site-ului: tot ce se face aici ("Moderatori" cum scrie mai sus) se face voluntar, pe baza de timp liber consacrat <voua>. Ca avem timpul necesar, ca nu-l avem, cert este ca incercam sa facem lucrurile sa mearga. Fara sa avem un interes financiar, fara sa incercam sa promovam pe cineva, fara sa calcam in strachini sau sa va bage cineva pe gat publicitate.
In contrapartida va cer un singur lucru: sa ne respectati munca. Nu sa sariti la scandal.  Please.

Multumesc

Offline

 

#30 26-04-2012 09:59:32

alinCiortea
film addict
From: Hunedoara
Registered: 31-05-2007
Posts: 170
Website

Re: Tema de studiu Nr.18 - Re-nastere

nebunule, deci iar n-am primit notificari la noile posturi big_smile (asta asa, ca sa mai destindem atmosfera)

Offline

 

#31 28-04-2012 11:36:32

adelarusu
Posesor de trepied
From: Oradea
Registered: 09-12-2009
Posts: 126
Website

Re: Tema de studiu Nr.18 - Re-nastere

Imi cer scuze daca v-am suparat ...nu asta era intentia mea!
Toate cele bune va doresc!

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson