Prima pagina

Forum Fotomozaic / Cesky Krumlov - un pas spre trecut - Matei Domnita

Forum Fotomozaic

You are not logged in.

#1 09-10-2007 23:39:47

docman2
nebunu furios
Registered: 06-12-2006
Posts: 1037
Website

Cesky Krumlov - un pas spre trecut - Matei Domnita

Feedback pls.

Offline

 

#2 10-10-2007 07:59:58

amelie
martian
From: Bucuresti
Registered: 14-12-2006
Posts: 247

Re: Cesky Krumlov - un pas spre trecut - Matei Domnita

well done! smile mi-au placut mult primele fotografii de noapte si cea cu ceata... cu castelul ai fost insa cam zgarcit, parerea mea:) macar din gradina puteai sa pui mai mult de o poza!

daca tot ati fost mai multi era interesant daca puneai niste linkuri catre pozele celorlalti participanti la excursie (evident, daca exista on-line). chiar imi place mult sa vad un loc din perspective diferite, in general fiecare observa alt aspect (desi e posibil sa existe si o serie de poze relativ identice).

Offline

 

#3 10-10-2007 08:25:46

anarhistu
Semi-incepator
From: Cluj
Registered: 09-12-2006
Posts: 656
Website

Re: Cesky Krumlov - un pas spre trecut - Matei Domnita

Mersi,

Din pacate cu castelul e o poveste de milioane big_smile
Era odata un aparat digital la care s-a terminat bateria. Si incarcatorul fu uitat acasa. Asa ca uite printr-o serie de evenimente fara nici o legatura intre ele, Matei ajunse in acest oras cu nici mai mult nici mai putin de 2 filme. Din care v-am dat 16 poze...eu zic ca e destul. big_smile.

Nu mai am mare lucru. In gradina am fost ziua in amiaza mare, si eu cel putin nu am gasit nici un motiv sa o fotografiez. Mai putin lacul. Dar o sa mai arunc o privire pe Picasa si pe indexuri , poate totusi gasesc ceva big_smile.


Mersi de comment .

Offline

 

#4 10-10-2007 16:28:48

dada
nunu
From: bucuresti
Registered: 12-12-2006
Posts: 334
Website

Re: Cesky Krumlov - un pas spre trecut - Matei Domnita

frumos:) mi-a placut cea cu pescarii dimineata...

asta cu filmele, mi-ai adus aminte de experienta mea 'ceha': 1 singur film, ca atat am avut bani big_smile eram studenta, plecata prin facultate la o conferinta (nu eu participam, ci sotul, ma rog), pe banii lor, adica. acest unic film s-a consumat destul de repede, motiv pentru care m-am suparat foarte in urmatoarele zile... cand zic 'foarte', sa stiti ca n-am gasit cuvantul potrivit big_smile

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson