Prima pagina

Forum Fotomozaic / Chris Cat - Site personal de fotografie

Forum Fotomozaic

You are not logged in.

#1 03-05-2007 15:41:01

christian_curec
Posesor de trepied
From: Timisoara
Registered: 16-12-2006
Posts: 143
Website

Chris Cat - Site personal de fotografie

Salut,
Am reusit in sfirsit sa actualizez situl meu.
Dar din pacate a trebuit sa ii schimb adresa.


http://www.caransebes.net/christian_curec/index.html


Orice critici si comentarii sunt binevenite.


Christian


PS - Sper sa nu fi postat acest topic aiurea. Daca am gresit rog moderatorii sa il mute acolo unde ii e locul.

Offline

 

#2 04-05-2007 10:52:21

micutzu
Moderator
Registered: 08-12-2006
Posts: 415

Re: Chris Cat - Site personal de fotografie

O realizare tematica- eu am simtit ca ai pus suflet in ea. Adica, nu doar tehnica. Mi-a placut (am vazut-o toata, de 2 ori).

Hai sa zic si ceva pe minus (ca-n povestea cu fiul care se intoarce acasa si-i spune curierului sa-i zica tatalui sau ca se intoarce, dar si-a rupt un picior. Curierul nu vrea sa spuna ca si-a rupt un picior, iar tatal face atac de inima de fericire. Trist, sau nostim?).

Pe minus e... (ca la Megastar...) ... pisica! Si mie imi plac, si poate ca ai reusit ceva frumos cu ea, nu stiu. Dar eu sunt alergic la poze cu pisici (si catei) -din cauza ca prea multe am vazut...

Pe plus maaare: peisajele! Super! Sunt  graitoare.

Offline

 

#3 07-05-2007 08:49:26

christian_curec
Posesor de trepied
From: Timisoara
Registered: 16-12-2006
Posts: 143
Website

Re: Chris Cat - Site personal de fotografie

Salut Micutzu,

Multumesc. Chiar ma bucur ca ti-a placut situl.

Niciodata nu am vazut asta pana acuma – Dar ai perfecta dreptate. Am incercat sa pun cit mai mult suflet in acest site, la fel cum am incercat sa pun suflet in fotografiile care sunt in el.

Cu pisica e o poveste lunga – Seria cu pisica are un rol important pentru mine. Pentru mine acea este cu adevarat o serie de imagini – care descriu ceva, care au un subiect comun, care povestesc impreuna un eveniment (sau fenomen) si care sunt cumva intrinsec legate una de cealalta. Cu adevarat – O SERIE.
Este ceva complet diferit fata de ce intelege multa lume prin serie fotografica.

SI mai e ceva – pisica aia, e puiu mic de acasa. Pe care uneori il prind cu laba in paharul de bere ca i se par interesante bulelele, alteori rastoarna totul prin casa, fara sa sparga nimic… Si la care poti sa ii faci morala pana mori ca tot cum vrea el face. Pana nu scoti pistolul cu apa… (cumparat cu dedicatie)…
…

Christian

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson