Prima pagina

Forum Fotomozaic / cerere articol (platit)

Forum Fotomozaic

You are not logged in.

#1 17-05-2007 15:02:03

docman2
nebunu furios
Registered: 06-12-2006
Posts: 1037
Website

cerere articol (platit)

am citit recent un comentariu

robert CHIRILA - 18 Jan 2007, ora 00:31
Cunoaste cineva pe vasilescu... a murit in anul 1985-86 avea 93-94ani. el a pus la punct in romania solutia de fixator din procesul foto. am cumparat de la dansul un aparat de marit executat de el.(e f. vechi). Merita sa punem in valoare si astfel de oameni din acest domeniu. A locuit pe strada Fanionului sector 1.bucuresti. Avea de vanzare si poze facute pe suport de tabla, la acea vreme cerea 100lei.0722870660 Ideea unui studio foto este f. buna, pasiune sa avem ca restu..........

http://www.fotomagazin.ro/foto-pro_open … _o_af.html

ofer 100 bucata euro, platibil prin virament, paypal sau cash cand vin in tara (adica in 2 luni aprox), cum preferati voi primului care face un articol documentat, cu imagini si efectiv interesant despre acel om, munca sa si ce a facut.

deasemenea in cismigiu exista un fotograf care fotografia pe sticla. Daca face cineva un reportaj despre viata omului, cu imagini din ateleriul lui, tinerete, chinuri ofer 50 euro.

banii jos, pe onoare de capcaun smile

Offline

 

#2 05-06-2007 21:34:35

docman2
nebunu furios
Registered: 06-12-2006
Posts: 1037
Website

Re: cerere articol (platit)

oferta este in continuare valabila!

de ajuns in tara nu mai ajung anul acesta cred (le multumesc si pe aceasta cale minunatilor si extraordinarilor angajati ai firmei hertz franta), insa imi tin promisiunea. Oferta ramane deschisa.

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson