Prima pagina

Forum Fotomozaic / hy all...va rog ajutatima

Forum Fotomozaic

You are not logged in.

#1 10-02-2008 14:24:49

me
Boboc
Registered: 06-02-2008
Posts: 4

hy all...va rog ajutatima

am cerut un sfat..pt un program de editat poza..mi sau dat sfaturi si va multumesc, dar intr-unul din posturi mi sa zis ceva de machiaj..pt ca eu vreau sa fac fata din poza sa arat bine...adikfaraimpuritati pe fata etc....cum e posibilitatea cu machiajul? va rog ajutatima:*
mersi anticipat wink  wink

Offline

 

#2 10-02-2008 15:21:30

docman2
nebunu furios
Registered: 06-12-2006
Posts: 1037
Website

Re: hy all...va rog ajutatima

salut,
hai sa incercam putin nite lucruri:
- sa nimerim aria corecta (aici este aria achizitii)
- sa incercam sa folosim limba romana (adika fara asa ceva)
- sa incercam sa punem niste intrebari pertinente si la care sa se poata raspunde.

Ce zici, reformulam? Incercam niste exemple la care vrei sa ajungi?

Offline

 

#3 10-02-2008 23:38:16

anarhistu
Semi-incepator
From: Cluj
Registered: 09-12-2006
Posts: 656
Website

Re: hy all...va rog ajutatima

Da,  e cam asa cum spune docman.

Si daca tot va fi sters topicul asta (sunt....3 .....la fel) pot sa iti raspund si eu temporar.

Chestia cu machiajul era absolut o gluma, nimic mai mult. Se poate face, dar pentru asta exista saloane de cosmetica, sau alte chestii de genul.

Eu personal prefer sa apara oamenii in poze asa cum sunt. AQm o fosta colega de liceu care avea un ten foarte inestetic. Si si-a facut pozele de la sfarsit in ceva laborator , iar cei de acolo su facut-o perfecta. Eu personal, de cate ori ii vad poza, imi aduc aminte ca ea nu arata nicidecum asa. Si imi plac pozele in care arata asa cum o stiam eu.  Probabil ca ea e foarte multumita de "ce frumoasa au facut-o aia" dar eu nu consider asa ceva un motiv pentru a-ti prelucra fata exagerat.

Si, iti mai raspund odata la intrebare. Sunt cel putin 15 softuri pe care le pot enumera eu si care pot face ceea ce ai nevoie. Problema e exercitiul si talentul.
Chestia asta "cu ce soft se poate face" nu isi are locul aici, in nici un caz. e la fel ca si cum ai intreba "Ce aparat face poze bune?". Prietenii stiu de ce.

docman2, ai scris gresit in mesajul tau, vroiai sa zici  adikfrasacva wink

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson